| AlexandrulS a întrebat:

Salutare am un xperia x10i alb si am cartela de Vodafone fara abonament acum mi-am luat o extraobtiune si cu net si am intrat la vodadone pe site am respectat tot mi-a mers vreo 2 3 min netul pe telefon dar acum nu mai merge de nici un fel am refacut configuratiile si nimic am restartat telefonul... imi puteti da niste sfaturi?

3 răspunsuri:
| Ionutz1997 a răspuns:

Eu zic sa ii suni inapoi pe aia de la vodafene si sa iti dea cu dispecer! CRed ca dispeceru de aia e pus acolo.

| AlexandrulS explică (pentru Ionutz1997):

Poti sa imi dai mai multe detalii? ca nu prea ma pricep ca nu de mult m-am mutat pe Vodafone si nu prea ma pricep.

| Ionutz1997 a răspuns (pentru AlexandrulS):

Pentru a activa extraoptine iti da un numar.Suni la acel numar si iti va raspunde robotu. Dupa ce raspunde obotu ai grija la intrebarea pe care o pune si ce trebuie sa alegi pentru internet pe mobi.La un moment dat o sa iti dea sa vrobesti cu operatoru si ii spui lui problema.sau suna la *123#