| Ionuț1991Andrei a întrebat:

Salutare,as vrea sa merg prin August intr-o mica vacanta de 3 zile,plec vineri si ma intorc duminica! Am un telefon pe care nu il folosesc, vreau sa il folosesc pe post de camera de supraveghere.Am gasit o aplicatie cu numele,, Alfred Home Security" dar ma macina o intrebare! Daca vreau sa il las alea 3 zile se descarca, daca il pun la incarcat mi-e frica sa nu se incalzeasca incarcator si sa ia foc sau ceva. O metoda buna? Cum pot face? Din pacate nu am un buget stabil sa cumpar acum o camera de supraveghere dar vreau sa las telefonul undeva prin casa cu directia spre usi sau intr-o camera! Astept un raspuns. Multumesc mult!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce ai face asta? Te astepti la hoti?

| Ionuț1991Andrei explică (pentru darrio2007):

Da,ma astept la hoți! In fine, o sa pun un prieten macar sa vina sa se mai uite pe la geamuri, pe la usa. Multumesc mult pentru raspuns!

| Andresso a răspuns:

Cel mai bine e sa cumperi o camera de vedere. Nu te risca cu telefonul, ca poate sa iasa groasa, sa-ti arda casa...

| Ionuț1991Andrei explică (pentru Andresso):

Bine,o sa caut alta metoda! Multumesc mult pentru raspuns!