| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu daca la scrierea unui CD/DVD conteaza viteza de scriere. Eu stiam ca daca viteza de scriere este mai mica performanta citirii CD/DVD-ului este marita. Este adevarat? Vreau un raspuns mai explicit. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| BLKZ a răspuns:

Cu cat viteza de scriere este mai mica, cu atat sunt mai putine sanse ca datele sa fie corupte.

1 răspuns:
| pclama4556abelxp a răspuns:

Da conteaza! Nici-o data sa nu scrii cd-uri la viteza mare.Te rog sa scrii cd-uri sau dvd-uri la viteza mica[Mai ales la dvd-uri e important]