| Andrey550 a întrebat:

Salutare.Azi am dorit sa intru pe pc ..si cand intru imi apare ca nu am net.Mam uitat in spate si introdusa mufa dar nu se aprinde becul acela de langa mufa! Ajutorr!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Scoate modemul din priza cateva secunde si apoi baga-l iar.

| Andrey550 explică (pentru darrio2007):

Dar daca il bag in router merge/ doar in pc nj se aprindr becu ala de la mufa din spate

| darrio2007 a răspuns (pentru Andrey550):

Nu ai nici net, sa inteleg, nu numai ca nu se aprinde becul?

| K0sti a răspuns (pentru Andrey550):

Cum adica daca-l bag in router merge? Pai cablul ala nu din router vine in calculator, ca doar nu vine de la masina de spalat?

| Andrey550 explică (pentru K0sti):

Ba coptil cablu principl i in pc domne ce omeni

| JohnJohnny a răspuns:

N-ai dat drumul la net, suna la internet, sigur asta e cauza, o seara faina.