| FesCuDungi a întrebat:

cat ocupa un windows 7 cu tot cu update-uri si programe pe o partitie?

10 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Windows 7 Ultimate x64, la mine ocupa fix 16Gb.

| FesCuDungi explică (pentru JustCosmin):

Ii faci update-ul?

| JustCosmin a răspuns (pentru FesCuDungi):

Sigur ca da.

| Danitzu a răspuns:

La mine ocupa 29 Gbbig grin

| Skinrip a răspuns (pentru Danitzu):

La mine 12, 5 gb Windows Ultimate update la zi! Danitzu intra in windows si sterge tot din temp!

| Danitzu a răspuns:

Oki`happy...Multumesc Skinripbig grin

| AndoAlex a răspuns:

Nu inteleg ce va place la windows 7 consuma prea multe resurse...

| FesCuDungi explică (pentru AndoAlex):

Nu e vorba de placut, e vorba ca trebuie sa ne adaptam la nou, pentru ca in curand Microsoft nu va mai da nici un update pentru windows xp straight face

| just1puya a răspuns:

Ca sa fii sigur ca nu o sa ai probleme, fa-ti o partitie de 50-60 gb

| ionutz1996 a răspuns:

Maxim 15 Gbbig grin...dar te sfatuiesc sa iti faci o partitie de 50 GB ca sa fii sigur ca nu o sa ai probleme.Ms!