| Anonimus11111 a întrebat:

Ce laptopuri pentru gaming imi recomandati la pretul de 3000 lei? Laptopul o sa-l folosesc mai mult pentru internet, filme, muzica si in anumite momente pentru jocuri. Pentru cei care aveti experienta imi puteti spune daca acest laptop ar face fata cerintelor jocului GTA V ( adica sa il ruleze la setarile maxime ale jocului? )
--- http://www.emag.ro/......N9RKBBBM/.
Multumesc! Astept recomandarile voastre! Votez cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| SpecialistIT a răspuns:

O varianta foarte buna mi se pare sa iei de la Mediadot asta: http://www.mediadot.ro/......0m-2g-gri/

Bafta!

| Anonimus11111 explică (pentru SpecialistIT):

Da e foarte bun acest laptop pe care mi l-ai recomandat, insa am o problema cu aceasta marca deoarece are sistem de operare linux. As putea sa pun si alt windows de exemplu: xp, vista, win 7 sau win 8?

| SpecialistIT a răspuns (pentru Anonimus11111):

Poti sa ii pui oricand orice sistem de operare vrei tu.

5 răspunsuri:
| Vu a răspuns:

Iti recomand laptopul ales deoarece face furori in gaming!happydar totusi. ar fi mai bun un sistem Desktop PC Gaming, cu aceleasi piese si mai ieftinwhistling dar nah. monitorlaughing

| Anonimus11111 explică (pentru Vu):

Da, m-am gandit si la aceasta varianta insa eu am nevoie de un laptop care sa-l iau dupa mine oriunde ma duc! Dar de curiozitate aproximativ cati bani ar costa sa cumpar un pc cu aceleasi piese ( apox? )?

| Vu a răspuns (pentru Anonimus11111):

Un pc cam cu piesele asemanatoare ar costa cam 2500 de lei. totusi daca vrei un laptop, am vazut tot pe eMAG la un pret de 2600 lei. piesele asemanatoare, singura poblema era ca avea seria X***** de la Asus