| SynapseNinja a întrebat:

Ce windows îmi recomandați dintre windows 10 home, windows 8.1, windows 8 si windows 7 ultimate? Si de ce?

Răspuns Câştigător
| GeorgianaMdg a răspuns:

Windows 10 e cel mai recomandat pentru gaming si are si acel Windows Defender bun. Recomand versiunea Pro, merge si Home

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Windows 10 profesional, depinde de partea hardware

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Eu am windows 8.1 si imi merge destul de bine nici 7 nu e rau

| Iunix a răspuns:

Windows 7 ultimate.

| Lucian4 a răspuns:

Windows 10,
daca ai windows 7 poti face update gratis doar sa instalezi windosv 8inainte din cate stiu

| xutza a răspuns:

Specifica si modelul de laptop/ pc happy depinde de fiecare model in parte. daca ai 0.5GB, nu iti incape nici macar Hp Sp3 laughing
Recomand windows 7 professional.

| BostanDaniel1974 a răspuns (pentru Lucian4):

Poate sa treaca de la 7 direct la 10

| SynapseNinja explică (pentru xutza):

E Lenovo. Are 8 GB ram și 1 Terra memoria interna.

| Ironwin a răspuns (pentru SynapseNinja):

Cauta pe site la Lenovo modelul tau si vezi daca au drivere pentru Win 10, daca nu au instaleaza de preferinta win 7