| GangsterQuinn a întrebat:

Cine stie care este programul si cum se utilizeaza pentru a putea face un fisier de tip audio sau de tip imagine, care poate spiona calculatorul unei persoane, adica face screenshot-uri si trimite informatii pe o adresa de email specificata la crearea fisierului...Dau funda celui care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| GabrielStn a răspuns:

Ceea ce vrei tu sa faci se numeste keylogger. Folosindu-te de acesta incalci dreptul la intimitate al persoanei respective si se poate pedepsi cu inchisoarea si amenzi extrem de usturatoare. Daca totusi vrei sa creezi un keylogger, dar in scopuri "nobile", atunci descarca Ardamax http://www.ardamax.com/download.html si creeaza-ti singur un keylogger. In niciun caz nu descarca de pe net toate porcariile pentru ca risti sa fii victima si nu te mai lua nici dupa toate video-urile retardate de pe youtube care te "invata" cum sa hack-uiesti o parola de facebook, mail, jocuri, etc.

2 răspunsuri:
| Gheorghe_Leu_1983 a răspuns:

Grea intrebarea. Era un program care doar facea screenshot-uri dar nu trimitea pe email. Daca afli, ne trimiti te rugam si noua informatia pe vanzari@yourmag.ro. Multumim!

| K0sti a răspuns (pentru Gheorghe_Leu_1983):

Leule, nu mai spama tata, lasa-ne!