| SynapseNinja a întrebat:

Salutare! Cum pot distribui pe Instagram, la story-ul meu, un alt story în care am fost etichetat, dar de pe laptop? Că, aparent, doar de pe laptop încă mai am acces la contul de Instagram. Mersi frumos!

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Eu stiu ca din browser actiunile pe care le faci sunt limitate, inclusiv cele pentru story.Dar poti folosi Blue Stack5, e un simulator gratis care iti permite sa folosesti pc-ul ca si cum esti intrat de pe telefon.De obicei lumea il foloseste pentru jocuri, dar merge forte bine si pentru aplicatii social media.