| AntoniSoulesOne a întrebat:

Salutare. Daca comanzi o placa video, procesor, sursa, placa de baza. Iti vin doar ele sau si cablurile cu care le conectezi?

Răspuns Câştigător
| xpoisonxdartx a răspuns:

Iti vin si cablurile aferente.

| AntoniSoulesOne explică (pentru xpoisonxdartx):

Bine de stiut. Prima data cand comand de pe eMAG

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Doar suruburi de prindere nu primesti tongue

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Sursa vine obligatoriu cu cablurile catre placa de baza si ceilalti consumatori (HDD, unitati optice, etc.) si in 99% din cazuri si cu cablul de retea (de bagat in priza).
Placa de baza vine cu un minim de cabluri pentru conectarea HDD in principal.
Procesorul, daca este retail, vine cu cooler si cu pasta termoconductoare; daca este OEM vine doar el dar orice cooler cumparat separat vine cu pasta termoconductoare.
Placile video, HDD-urile, unitatile optice in general vin doar ele.
Trebuie citita cu atentie descrierea la fiecare produs, se spune de obicei ce se afla in pachet.

| octav005 a răspuns:

Da.
dar la procesor ce cablu sa vina? el se monteaza direct in socket placa de baza

| AlexDFY a răspuns:

Sursa contine cablurile, placa video, placa de baza, procesorul, nu au cabluri incluse in pachet, sursa le are pe toate, nu stiu exact daca hard ul vine, unele vin cu cabluri altele nu.

| Claudiu1905 a răspuns (pentru AlexDFY):

Placa de baza vine cu doua cabluri, srictul necesar, iar procesorul vine cu ventilator, hardul e solo. Ce trebuie este pasta termoconductoare, desi e posibil ca procesorul sa vina si cu asta

| Niklauss a răspuns:

Bineinteles ca ca iti vin si cablurile.

| GangsterQuinn a răspuns:

Toate trebuie sa vina cu cablurile la ele, gata sa formezi o unitate. Doar cablul de alimentare și cablul VGA sau HDMI (depinde ce monitor ai și ce vrei tu sa folosești ) trebuie sa le comanzi separat. Plus ce mai ai tu nevoie... mouse, tastatura, alea le știi, ma gândesc.