| FlorinCiokan a întrebat:

Salutare, De ce nu merge filmele pe site ul SUPERWEB.ro pe tableta UTOK 1000D? Nu merge nici pe telefon, De ce merge doar pe PC? Cine stie ce sa fac sa mearga pe tableta primeste Funda! Multumesc!

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Pentru ca nu ai rezolutia corespunzatoare, iar tableta nu suporta acel format video.

| Codrin_Codrinutz_1999 a răspuns:

Filmele online, pentru a rula, necesita un program.
Cel mai bun este Flash Player dar, din pacate, nu este disponibil pentru tablete si telefoane. Eu te sfatuiesc sa intri pe Magazin Play si sa cauti acolo programe care te ajuta sa vezi filme online.
Sper ca ti-am fost de ajutor! happy

| FlorinCiokan explică (pentru Codrin_Codrinutz_1999):

Am instalat Adobe flash player, camd am cumparat-o a mers 2-3 filme pe acel site dupa aceea nimic

| Codrin_Codrinutz_1999 a răspuns:

Incearca sa reinstalezi flash player happy