| RazvanC28 a întrebat:

De curand mi-am achizitionat un player auto pentru masina (PNI Clementine 8440), Problema este ca nu se mai aprinde deloc, de cand s-a inchis dintr-o data, adevarul e ca ma si jucam cu un fir in priza de 12v, a facut un "țac" si s-a oprit playerul! Oare l-am ars? Care sa fie problema?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" a facut un "țac" si s-a oprit" - verifică-i siguranța fuzibilă

| RazvanC28 explică (pentru sierra1):

Am facut și asta, ba chiar am si schimbat o deși nu era arsa

| sierra1 a răspuns (pentru RazvanC28):

Nașpa! dacă e in garanție, trimite-l și gata

| RazvanC28 explică (pentru sierra1):

L am comandat de pe Emag.

| sierra1 a răspuns (pentru RazvanC28):

Trimite-l și gata