| vvyyoo a întrebat:

Deci cand intru in conferinta cu prietenii mei pe skype eu nu ma aud. Ei aud doar un bazait. Am schimbat microfonul ca am unul de rezerva, dar la fel. M-am inregistrat cu Echo Sound Service ala sau cum s-o mai numi de la Skype si intr-adevar chiar se aude numai un bazait si voce de loc. Ce pot face? PS: Cu o zi inainte nu aveau nicio problema ambele microfoane! Pentru raspunsul care ma va ajuta dau FUNDA!

2 răspunsuri:
| adych a răspuns:

Vezi ca la schipe de multe ori din seteri la sound se schimba deviceul de inregistrare. intri in setari, sound si vezi unde iti arata microfonul trebuie sa ai o bara cu deviceurile active si incearcale pe rand. mie de exemplu tot timpul imi ia micul din laptop in loc de cel din casti si cand schimb merge ok. Ps. cand il selectezi pe fiecare fa galagie si la care se incarca bara de test inseamna ca acela e cel bun

| vvyyoo explică (pentru adych):

Pai asta e faza: Tip cat pot si nu se misca deloc bara aia cu verdelaughing Incerc cu fiecare microfon dar nimichappy Orcum mersi!