| Daniel_5468 a întrebat:

Salutare, deci cine ma poate ajuta in legatura cu GTA San Andreas multiplayer?

Mi-am instalat SA:MP si dau sa intru pe un server, dar nu intra...stau, stau...si tot nu porneste. Am dat click dreapta pe compatibility si am schimbat pe Windows NT 4.0 sau asa ceva, a pornit dar cand se incarca acolo ma scoate afara si imi da Report Crash straight face

Am incercat sa reinstalez jocu, tot asa, am facut alt Windows User Account, tot nu merge straight face ce dracu? care ma poate ajuta?

3 răspunsuri:
| LaurBNS a răspuns:

Vă aşteptăm pe www.kronex.ro! Server SA:MP RPG.KRONEX.RO!

| pandurii a răspuns:

Poate nu ai semnal, de exemplu, il am instalat la tara dar n-am semnal adica internet si nu merge ca iti trebuie internet ca sa zoci ca pe mess.

| Seit_Levy_1998 a răspuns:

Ai instalat samp 0.3e?