| Ezic a întrebat:

Salutare, este ok sa scot PC-ul din priza seara inainte sa ma culc? De metionat faptul ca il inchid mai intai si dupa il scot din priza. Poate afecta chestia asta la ceva?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Eu zic ca faci foarte bine. Am vazut calculatoare care s-au defectat din cauza penelor de curent. Si nu erau pornite, ci doar bagate in priza pe timpul noptii. Ca sa dormi linistit, scoate din priza sau pune un triplu/prelungitor cu intrerupator, sa fie treaba mai usoara.
Eu il inchid in fiecare seara si chiar nu am intampinat nicio problema.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E ok.

suntserios
| suntserios a răspuns:

La ce l ar putea afecta?

| relian a răspuns:

Daca nu ai ce face sa tot scoti si sa bagi fa cum vrei, fiecare face ce vrea cei place.
Dar odata ce l-ai inchis nu vad de ce l-ai mai scoate din priza, dar cum spuneam fiecare cu pasarica lui laughing de afectat n-are ce afecta

| AndrElle a răspuns:

Nu.

| cristiallx a răspuns:

Ajuta ajuta foarte mult.
Macar asa faci un pic de miscare!
happy