| DanielBalan a întrebat:

Eu am windows 7 starter... si am incercat sa schimb imaginea de fundal cu un program de pe net, chiar daca nu se poate. Dupa ce am folostit programul respectiv nu mi-s-a schimbat imaginea de fundal, dar fundalul este negru. Cum pot sa revin la imaginea originala a windows-ului? Funda...

Răspuns Câştigător
| Daneiulian a răspuns:

Http://www.softpedia.com/dyn-postdownload.php?p=42782&t=4&i=1 descarca asta si instaleaza si dupa restartezi pc si merge

6 răspunsuri:
| Daneiulian a răspuns:

Pai ia de pe net wgauninstaler si bagi poza pe care vrei u

| DanielBalan explică (pentru Daneiulian):

Tot nu imi iese... imi puteti da niste pasi pe care sa ii urmaresc? va rog!

| Daneiulian a răspuns (pentru DanielBalan):

Http://www.softpedia.com/dyn-postdownload.php?p=42782&t=4&i=1 descarca asta si instaleaza si dupa restartezi pc si merge

| 4drian a răspuns:

Dezinstalezi programul sau dai restore la momentul instalarii programului. poti da search pe gg nimic.bot.ru si de acolo sa salvezi o poza si in timp ce te uiti la ea o setezi ca wallpaper

| DanielBalan explică (pentru 4drian):

Poti fi ceva mai explicit te rog...

| andii4 a răspuns:

Clik dreapta personalize (jos) si dupa aia dai un jos pana gasesti scris cu albastru aero themes si acolo o gasesti si dai clik pe ea si se face ca fundal. Funda?