| 28cosmin a întrebat:

Salutare!
Eu doresc să instalez Windows 10 pe laptop la mine.
Însă nu știu ce limbă să folosesc dintre engleză și română, ce limbă îmi recomandați să folosesc cel mai bine dintre engleză și română?

Cel mai bun răspuns va primi cu siguranță fundă!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Engleză. Traducerile in romana sunt praf in tehnologie

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde de tine, daca nu stii engleza deloc vezi de lb romana

| gabicoo a răspuns:

Engleză!

| flixbuster a răspuns:

Iti recomand limba in care te simti cel mai confortabil sa lucrezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, anumiți termeni se posibil să nu-i înțelegi în română, dacă te-ai familiarizat cu sistemele de operare precedente în engleză, așa că poate e mai bine să rămâi la engleză! Succes!

| 28cosmin explică:

Ce ai cu el, de ce îi vorbești așa?

| IaninaBailanno a răspuns:

Depinde. Dacă mergi foarte bine cu engleza alege engleza ca să fii mai obișnuit cu ea, dacă nu prea stai bine cu engleza alege româna să nu întâmpini probleme.