| DeyCj a întrebat:

Salutare.I
ntenționez zilele astea să construiesc un start page pentru o distribuție GNU Linux ce o voi lansa luna viitoare și mă interesa ce pagini de internet accesați cel mai des, deoarece doresc să integrez în aceasta cele mai des utilizate pagini de internet de către userii de calculatoare.
Mulțumesc anticipat de răspunsuri.

Răspuns Câştigător
| FlawlessJj a răspuns:

Facebook, Google, Mail, Pinterest, Twitter, Tumblr, Youtube, etc big grin Baga si niste widget-uri gen meteo, stiri, etc big grin Succes

3 răspunsuri:
| DeyCj explică:

Mulțumesc pentru răspunsuri

| DeyCj explică (pentru DeyCj):

Aș tăia funda în două dar nu am cum așa că o să dau funda primului răspuns, că am văzut că nu are răspunsuri câștigătoare și o să aibă de acum cel puțin unul, iar celui de aldoilea un vot cu folositor

| LoveIsLove4Ever a răspuns:

Google, www.trainzro.com, facebook, mail (yahoo), youtube, accuweather. cam astea le accesez cel mai des in rest thepiratebay.se, TPU.ro. si baga widgeturi gen CPU&RAM usage, vremea, RSS Feeds, etc.