| SynapseNinja a întrebat:

Îmi poate recomanda cineva un dvd player care poate reda atât de pe toate tipurile de CD/DVD, cât și de pe stick? Bugetul e de 250-300 de lei. Mă interesează să redea filmele și muzica bine, adică clar și să fie accesibil. De preferat să fie Samsung/LG/Sony/Panasonic. Mersi anticipat!

2 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Cum vrei tu dar ai grija cand iei aparatul la 300 de lei ar trebui sati citeasca toate formatele mai ales mp4--daca nu trebuie sa le formatezi ca sa ti le citeasca

| OnTopic_ClaudiuOwn_1974 a răspuns:

Acesta este cel mai bun in bugetul tau : https://www.evomag.ro/......60316.html