| AdZi a întrebat:

Imi trebuie neaparat un program de editat filme (unul mult mai specializat), am icercat sa descarc Adobe After Effects insa nu mi-a functionat, daca aveti acest editor mi-l puteti da si mie? Insa daca nu puteti, stiti alte programe de editat filme (as dori in special ca editorul sa aiba acel mod de a pune flash-ul si sunetul de la arme). Va rog frumos, imi trebuie neaparat!

3 răspunsuri:
| SmokeyEye a răspuns:

Incearca Pinnacle studio. In After effects iti prinzi urechile, sincer. Daca nici sa il instalezi nu ai reusit.Ala e un program in care se fac filmele de la Hollywood, nu cele filmate cu telefonul de pus pe youtube. Ce fel de editari ai nevoie? pentru taiat, montat basic poti folosi windows movie maker( e foarte ok, mai ales la render, daca nu ai un Apple i7 si nu vrei sa astepti 15 ore pentru un film de 2 ore)

| AdZi explică (pentru SmokeyEye):

Mersi pentru raspuns, imi trebuie in special efectele speciale. ''sangele acela'', flash'ul de la arme etc '', am sa incerc si cu Pinnacle studio. Mersi de raspuns big grin

| eric25 a răspuns:

Sony vegas 11, 12, 13
Flixpress
Movie maker
Etc