| shadows98 a întrebat:

In seara asta s-a auzit un sunet din unitate ca si cum s-ar fi restartat intreg sistemul. Dupa acest lucru totul a inceput sa mearga foarte greu. Am stins calculatorul, l-am lasat putin si tot asa face. Windows-ul porneste foarte greu si programele la fel. De la ce ar putea fi? Va rog, ajutati-ma!

1 răspuns:
| Cosminsti a răspuns:

Verifica mai intai daca fiecare componenta functioneaza si sunt la locul lor. Daca au o problema, poti sa cumperi alta componenta sau poti intreba pe cineva cum sa faci. Funda?