| SynapseNinja a întrebat:

La sfârșitul perioadei de testare gratuită pe platformele Netflix și HBO GO, dacă îmi șterg actualul abonament și apoi imi creez altul nou, mai beneficiez de perioada de testare gratuită sau mă taxează cu prețul abonamentului? Mersi mult.

Răspuns Câştigător
| Catrice a răspuns:

Nu contul contează, ci cardul. Cat timp sistemul lor înregistrează același număr de card, taxarea se face automat.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti sa-ti faci alt cont, odata ce esti deja in sistemul lor cu numele si cardul bancar si vei fii imediat eliminat de ei.

| Sn4k3 a răspuns:

Trebuie sa-ti faci alt cont cu alt card daca vrei alta perioada de testare gratuita.

| Yurisa a răspuns:

Doar daca ai alt card

| NicolaeCristianAnonymous a răspuns:

Salut, Daca iti stergi abonamentul si creezi altul nou, evident iei totul de la 0, adica vei avea perioada de testare gratuita.