| anonim_4396 a întrebat:

Salutare!
Mi-am sters si eu Pc inauntru,era plin de praf, in speranta ca nu o sa se mai auda zgomotu ala de 1 minut cand il pornesc,crezand ca o fi de la praf, ca nu l-am sters.Am facut 1 an de cand am pc, e nou.Citisem pe net ca poate sa fie de la praf,dar nu e,am mai intrebat prieteni si mi-au zis ca e de la hard,sunt unele harduri care dupa un timp se aud si sunt altele care sunt silencioase,nu fac zgomot, acum nu stiu.Nu e foarte deranjant ca se aude, dar imi sta pe creier:p.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Zgomotul se poate auzi de la Coler, Iti iei alt cooler la procesor si nu o sa mai ai probleme.

| xDr0gs a răspuns:

Zgomotul e de la ventilatorhappy.Am avut si eu aceeasi problema si cand am schimbat ventilatorul nu s-a mai auzit.

| flaby a răspuns:

Probabil este de la ventilatorul acela mic din unitatre... poate atinge ceva.

| Bogdan_George_1995 a răspuns:

Zgomotul este auzit din cauza la Sursa, trebuie sa schimbi sursa, si eu am patit la fel.

| nutepriveste21 a răspuns (pentru Bogdan_George_1995):

Bine ca nu i-ai recomandat sa-si schimbe tot pc-ul!

| Bogdan_George_1995 a răspuns (pentru nutepriveste21):

Eu cred sa taci ca se vede ca nu ai habar de nimic, poate nu sti ce e aia sursalaughing)

| Bogdan_George_1995 a răspuns (pentru nutepriveste21):

Eu zic mai bine sa taci ca se vede ca nu ai habar de nimic, poate nu sti ce e aia sursalaughing