| sdsdsd a întrebat:

Fratilor pornesc calculatoru el duruie daru la inceput si se opreste calculatoru inca merge dar nu-mi place ca face zgomot si l-am sters de praf dc face asa

Răspuns Câştigător
| debarba a răspuns:

Curata cu o pensula cu par moale coolerul si baga si aspiratorul in el putin. curata si sursa. De fapt curata cat poti de bine tot ce ajungi sau roaga pe cineva sa il demonteze si sa il curete cu o pensula ceva.

2 răspunsuri:
| decodesky a răspuns:

Intereseaza-te de niste ulei fin pentru coolerwinking si incepe ungerea. ca ai folosit ceva solutie de ai luat si plrimu strat de plastic de pe cooler

| Speed01mikz a răspuns:

E praf in Cooler`ul de la alimentare. am si eu problema asta. O perioada scpasem dar acum iar face.