| Xenoverse1 a întrebat:

Pot instala windows 10 descarcat din site-ul Microsoft chiar daca nu am cont de Microsoft?

11 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Binenteles!

| gabicoo a răspuns:

Da!

| PainTech a răspuns:

Desigur!

| siriusblack98 a răspuns:

Da,dar problema nu este windows-ul, ci cheia de activare care costa bani.

| danutzu96 a răspuns:

Poti descarca imagina iso cu update-uri la zi de pe site-ul Microsoft fara cont. Problema e ca trebuie o cheie valida pentru activare. Desigur, ca poti lua o cheie "la gri" de pe ebay foarte foarte ieftin.

| Algo098 a răspuns:

Da.

| GouDidodino a răspuns:

Da, poti, trebuie sa folosesti aplicația "media creation tool" tot de pe site-ul Microsoft.
Uite aici https://www.microsoft.com/ro-ro/software-download/windows10ISO

| ahfdsa a răspuns:

Da! Numai ca cred ca costa laughing

| ahfdsa a răspuns:

Da! Numai ca cred ca costa cel putin 150 de lei(daca instalezi versiunea Pro) laughing)

| Xenoverse1 explică (pentru ahfdsa):

Si daca instalez versiunea Home nu platesc?