| aladeieri a întrebat:

Salutare prieteni, Am un Leptop Toshiba si am o problema care ma depaseste, azi cand l-am pornit a facut update pana pe la 15% si mi-a aparut eroare asta: failure configuring windows updates reverting changes do not turn off asa, acuma intrebarea mea e ce pana mea sa-i fac ca merge asa de vreo 40 de min si n-am nici cursor la mous, nu pot sal opresc, nu pot sal bootez nimic nu pot sa fac am dureri de cap va rog ajutati-ma funda.

Răspuns Câştigător
| Blamely a răspuns:

Probabil e pentru că windows-ul nu-i "original". De asta nu poate face update-uri. N-are nimic dacă îl oprești, te avertizează pentru că laptopul încearcă în continuare să dea update. Oprește update-urile, n-ai nevoie de ele.

2 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

Nu poti sa-l bootezi in sensul ca ti-e frica de ceea ce ti-a zis pe ecran sau din punct de vedere mecanic? Apasa prelung butonul de power, ca se va inchide. Poti nici sa nu mai apelezi la update-uri. Pune-le pe off din Control Panel de cum revii la Windows.

| aladeieri explică (pentru miTzuliK93):

Mersi fain am reusit, trebuia sa scot si incarcatorul ca sa-l pot opri