| SexZor a întrebat:

Problema e urmatoarea:

Am un pc pe care cu ceva timp in urma rula windows xp sp2 fara probleme.La un moment dat imi dadea BSOD.In fine, am instalat windows si mergea maxim 1 saptamana si iar dadea BSOD.(a fost o perioada cand a mers si 2 saptamani). M-am gandit ca este de la procesor dar inainte sa ii fac proba cu altul am zis sa incep prin a schimba hdd.Acum am un hdd samsung de 160 Gb pe sata. Buteaza dupa cd iar cand este aproape de final imi spune,, setup is being restarted" dupa care se restarteaza si incepe iar de la cele 39 minute.Care credeti ca a-r putea fi cauza.Am cautat pe net dar nu am gasit nimic care sa ma lamureasca. Poate ati patit asa ceva si stie cineva vreo rezolvare.Multumesc!

3 răspunsuri:
| DeathDealer a răspuns:

Incearca cu un alt windows decat xp. stiam ca face asa de la hdd, ca am patit-o si eu, dar daca spui ca l-ai schimbat... incearca cu un vista ceva sau 7 sa vezi daca mai face. bafta! sper ca ti-am fost de folos.

| Mihai_Mihaitza_1990 a răspuns:

Da cauta pe poze miscatoare.com

Răspuns utilizator avertizat