| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, puteti sa-mi dati un exemplu de calculator care sa aiba procesor, rami, hard disk pana in 400 lei? Un link cu pc garage de ex, please.RAMAN DATOR

2 răspunsuri:
| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Salut.Nu trebuie să alegi o unitate neapărat cu tot cu carcasă,te sfătuiesc să ţi-l faci pe piese, pur şi simplu cumperi câte una, pe eMAG ai cele mai bune preţuri + livrare gratuită la orice produs: http://profitshare.emag.ro/....../click.php zi bună şi shopping plăcut.

| RoBy_2338 a răspuns:

Pai cu 400 de lei nu prea ai ce face fara suparare poti sa iti faci un calculator rezonabil de la 600 lei in sus...dar nu pentru jocurihappy