| anonim_4396 a întrebat:

Salutare!

Revin cu aceeasi intrebare pentru ca nu am primit niste variante de raspuns la aceasta intrebare.

După aproape o lună de când mi-am luat rămas - bun de la fosta, aflu că la una dintre cele doua numere de telefon ale ei, pe WatsUp, imi apare poza si ultimul act, pe când la celălalt încă sunt blocat. Întrebarea este: Să mă fi șters din agenda de telefon / de pe WatsUp, de imi apare poza de profil și ultimul act sau doar m-a deblocat pentru a ma contacta din nou?

3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Las-o boss.
"Fosta" inseamna trecut, finish, carte de istorie.

E ca si cum ai vrea sa vorbesti cu Stefan Cel Mare.

| Unsfatbun a răspuns:

Dacă ți-ai luat rămas bun de la ea, înțeleg că s-a terminat povestea!
Viața merge mai departe, iar faza cu ultimul act de pe WhatsApp, blocatul pe Fb. nu mai au nicio valoare.
Nu-ți mai pierde timpul uitându-te-n urmă.
Și dacă v-ați despărțit, ceva nu a funcționat și probabil ați luat cea mai buna decizie.
Capul sus, prietene!

| David12Iulian86 a răspuns:

Daca te a blocat pe numarul acela
cred ca te a deblocat! Dai mesaj! Vorbeste cu ea