| Auslesse a întrebat:

am si eu o mica nelamurire.
spre exemplu,zilele trecute mi-a zis cineva ca si-a blocat cartela SIM, fiind pe cosmote.intre timp si-a deblocat-o,insa mi-a zis ca i s-au sters niste numere ori de pe cartela ori din telefon,din cauza faptului ca si-a blocat-o.
si mie mi s-a intamplat sa-mi blochez din greseala cartela,insa am deblocat-o si era totul la fel,adica nu mi s-a sters nici un numar de telefon sau ceva de genu`.
acum vine intrebarea,e posibil acest lucru, daca iti blochezi cartela sa nu-ti mai ramana toate numerele?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU, în principiu, dacă îţi rămâne aceeaşi cartelă atunci NU se întâmplă aşa ceva.

Dacă, în schimb, acea cartelă s-a defectat şi a trebuit schimbată, atunci a primit o altă cartelă cu acelaşi număr de telefon, dar care NU avea salvată "Agenda" ( nr de telefon ) pe ea.

Toate cele bune.