| Angica_Ionutz_1996 a întrebat:

Stie careva unde pot sa găsesc un amplificator audio incorporabil?

8 răspunsuri:
| Angica_Ionutz_1996 explică (pentru nicu991):

Aici m-am uitat deja.Eu as vrea ceva de genul cum sunt boxele acelea cu stație incorporata, nu kit.uri din astea.

| nicu991 a răspuns (pentru Angica_Ionutz_1996):

Nu-s grozave alea 2.1 cu amplificare pe ele. Am si eu ceva de genul, se auzeau ok pana cand au trosnit tranzistorii finali in ele. Am comandat tranzistorii de pe un site si i-a trosnit si pe-aia ca apoi sa aflu ca tranzistorii pilot sunt in scurt circuit... Iar aia nu se gasesc fiindca sunt chinezarii generice.

| Angica_Ionutz_1996 explică (pentru nicu991):

Mie imi trebuie decat pentru o boxa...nu vreau sa stau cu o gramada de fire insirate prin casa...de aceea m-am gandit la treaba asta

| nicu991 a răspuns (pentru Angica_Ionutz_1996):

Sa inteleg ca vrei sa-ti faci un fel de boxa portabila?

| Angica_Ionutz_1996 explică (pentru nicu991):

Cam asa ceva...am o boxa de 100w si as vrea ceva gata facut

| nicu991 a răspuns (pentru Angica_Ionutz_1996):

Cu boxa de puterea aia nu poti sa faci ceva portabil... tot in baza unui kit de amplificator+ transformator+ corector de ton stai.http://tor-online.ro/......250tc.html
Din pacate nu mai este pe stock

| Angica_Ionutz_1996 explică (pentru nicu991):

Nu exista nici un site unde as putea sa fac ceva la comanda?