| costyflamebossulbossilor34 a întrebat:

Acum 2 zile mi-am luat un televizor LED Finlux 32FLYR160D iar in manual scrie ca are si DVD incorporat si imi arata o schema cum sa introduc un DVD.Ideea e ca nu gasesc locasul pentru DVD.Ma puteti ajuta?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Din cate scrie aici nu are DVD incorporat.Esti sigur ca instructiunile sunt de la acest tip de tv? Pentru ca mai este si alt tip. Fara D la final:http://www.compari.ro/......sului.html

| costyflamebossulbossilor34 explică (pentru darrio2007):

Da asta e modelul 32FLYR160D

| darrio2007 a răspuns (pentru costyflamebossulbossilor34):

Si vezi ceva acolo de DVD incorporat?

| costyflamebossulbossilor34 explică (pentru darrio2007):

Da e un mic locas in sate da nu intra un CD normal.O fi micro?

| darrio2007 a răspuns (pentru costyflamebossulbossilor34):

Posibil ca da.