| anonim_4396 a întrebat:

Am conectat pc-ul la telefon prin cablu de date, ma refer sa vad pozele de pe telefon pe pc. M-am uitat la poze dar nu am luat niciun fisier de pe telefon pe care sa-l instalez / downloadez pe pc, doar am vazut pozele in media player. Pot lua virusi de pe telefon daca am facut doar asta? Sau virusii se iau doar daca instalezi ceva de pe pc - telefon si invers. Funda cel mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Salut, nu ai ce virusi sa bagi in PC de pe telefon, plus poate ai antivirus pe telefon si se rezolva. Depinde si ce fisier a fost infectat daca e cum spui tu : muzica, poze, video, sau ce ai mai downloadat tu. Dar stai linistit, e ok!

| gelu1970 a răspuns:

Da e posibil sa infectezi pc si oricare pc unde vei conecta telefonul in cazul in care acesta e virusat.