| Caraibe42 a întrebat:

Am o camera web Microsoft LifeCam VX-800. Timp de 1-2 ani a functionat perfect, foloseam si microfonul de la aceasta camera totul bine. Pana cand intr-o zi a aparut o defectare a imaginii captate. Microfonul este in stare perfecta dar videoul este foarte ciudat.

Cam asa arata o poza facuta cu camera web a unei ferestre pe timp de zi: http://imgur.com/TyZkKpt

Chiar nu stiu de ce se vede asa. Imi puteti spune ce are si daca se poate repara?

1 răspuns:
| Beutz a răspuns:

Poate ca s-a defectat, s-a zgariat camera.
Poti sa o duci la reparat sau sa cumperi una noua.