| Dani97dark a întrebat:

am o problema cu laptopul gen o eroare(cam asa am vazut pe net) adica atunci cand il aprind in coltul ecranului dreapta jos imi apare " Windows 7 Built 7601 This copy of Windows is not genue" si nu pot pune fundal pentru ca imi dispare.Ce pot face sa rezolv problema?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Ai un sistem de operare pe cale de, dezactivare completa. Odata ce s-a instalat acel genuine, foarte greu mai scapi de el.
Incearca asta, mie mi-a functionat : http://windowspc.ro/......-one-year/
Bft!

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Ai avut licenta pentru windows? daca ai licenta reinstaleaza-l. daca nu i-a licenta.

| gelu1970 a răspuns:

Ceea ce iti scrie acolo se poate scoate afara. apoi trebuie sa activezi sistemul operativ.