| Kreisegger a întrebat:

Am o problema cu laptopul meu, mi se deconecteaza automat de la retea, atunci cand internetul de pe el este suprasolicitat.
EX:cand descarc un joc sau cand descarc un film, se opreste wierlessul, iar ca sa il activezi din nou trebuie sa dau restart la pc.

5 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Deci,sa inteleg ca Laptop-ul se deconecteaza de la Wireless si singura solutie este sa dai restart la unitatea PC?, ..ciudata situatie.

| Kreisegger explică (pentru mudokins78):

Da, mă poți ajuta?

| mudokins78 a răspuns (pentru Kreisegger):

Mai baiatule! tu te auzi ce spui?
Ce dracu are treaba pc-ul cu laptopul?

| Kreisegger explică (pentru mudokins78):

Oooooo greu ești de cap no laptop nu pc, singura solutie ii sa dau restart la laptop, ca aia era problema ca am scris pc in loc de laptop.

| Kreisegger explică (pentru mudokins78):

Am rezolvat oricum