| Rapidistu07 a întrebat:

Salutare TPU, am o problema cu Netframeork vreau sa instalez si imi tot da o eroare!
http://imgur.com/XZjt0Av
Dau funda pentru cine ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

Mai bine reinstalezi windows-ul.

4 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Nu cred că mai poți instala NET. Framework pe windows xp deoarece Microsoft nu mai oferă suport sistemului de operare.

| Rapidistu07 explică (pentru RaduTN):

Da dar mai am 3 Frameworkuri :2.0 service pack2, 4 client profile si 4 extended!
Am nev si de 3.0 sau 3.5!

| RaduTN a răspuns (pentru Rapidistu07):

De ce ai nevoie de toate?

| Rapidistu07 explică (pentru RaduTN):

Am niste programe si nu pot intra in ele imi da eroare, si mi s-a spus ca e din cauza la net frameork si asa e ca mai am avut problema asta!

| RaduTN a răspuns (pentru Rapidistu07):

Mai bine reinstalezi windows-ul.