| xAd1x a întrebat:

Am o problema cu niste updaturi la pc... mai exact la Microsoft office profesional edition 2003 primesc urmatorul mesaj la instalare:The path G:\kituri\office2003\PRO11.MSI cannot be foun.Verifiy that you have acces to this location and try again or try to fin the installation package PRO11.MSI in a folder from which you can install the product Microsoft Office Professional Edition 2003. Imi poate explica candva ce trebuie sa fac mai detaliat?

4 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Cautama pe ID:itsoft_2011 si te ajut eu

| horia2012 a răspuns:

La instalarea Microsoft Office 2003, la sfarsit te intreaba daca stergi sau nu fisierele care ajuta la update-ul programului. Le-ai sters fisierele asa cum fac majoritatea. Dezinstaleaza office 2003, sterge-l complet din calculator.De data asta la final cand te intreaba, bifezi si OK.
Descarca asta care nu e gratis dar 1 luna il folosesti si dezinstalezi cu el:
http://www.softpedia.com/progDownload/Your-Uninstaller-Download-29334.html
-dupa dezinstalare Restart.
Descarca asta gratis si fa o curatare de registrii si sistem cu el:
http://www.softpedia.com/......ctor.shtml
Restart si instalezi office din nou.

| dani145 a răspuns:

Calea G: \ kituri \ office2003 \ PRO11.MSI nu poate fi found.Verifiy că aveți acces la această locație și încercați din nou sau încercați să fin pachetul de PRO11.MSI de instalare într-un folder de pe care puteți instala produsul Microsoft Office profesional ediție.(am scris pe google translate). Funda?

| xAd1x explică (pentru dani145):

Man vreau sa stiu ce sa fac in continuare nu sa imi traduci laughing