| Andrei1997 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor! Am niste casti de PC Genius si am o problema cu sunetul.De fiecare data cand dau sa fie boxele de la casti pe "balance"se aude incet si scoate un sunet ciudat chiar daca sonorul este la maxim.Dar daca dau sa se auda doar boxa din stanga sau din dreapta se aude bine.Am facut eu niste setari gresite sau este de la casti?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| MortActiune a răspuns:

CRED ca problema este de la caputul mufi jack 3.5mm ca si la mine facea asta in trecut. De cand am schimbat cablu nu mai am probleme dae e posibil sa fie si de la program.

1 răspuns:
| ady123 a răspuns:

Nu cred ca exista sa faci setari la casti, castile sunt devina.