| badearazvan a întrebat:

Salutare TPU am si eu o intrebare
Am cumparat un tel acum 4 luni de la eMAG s-a stricat softu si am completat formularu ala si am primit asta pe e-mail
Va informam ca solicitarea dumneavoastra a fost aprobata si inregistrata cu numarul #563344 urmand sa fiti contactat de catre un reprezentant al firmei de curierat, in vederea ridicarii produsului/produselor.
Trebuie sa astept eu curieru sau sa completez aia la depanero.ro? astept de pe 24 sa vina curieru sau sa ma sune si degeaba azi am facut ala la depanero

2 răspunsuri:
| RDRRHHHDRY5R5556 a răspuns:

Probabil trebuie sa astepti. Am avut si eu o problema, dar dupa o luna si ceva de cand l-am cumparat. Eu mergeam si duceam telefonul. Il lua imediat. Daca ai garantie extinsa si il duci de 3 ori la reparat, a 4-a oara parca iti da banii inapoi sau poti sa schimbi produsul cu altul, acelasi model. Eu asa am facut. Sper ca te-am ajutatwinking

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acolo spune foarte CLAR : "urmand sa fiti contactat de catre un reprezentant al firmei de curierat, in vederea ridicarii produsului"!
Asta înseamnă că vor trimite un curier eMAG să vină după telefon!

Deci, trebuie să AŞTEPŢI sad

Toate cele bune!