| DarkMan21 a întrebat:

Salutare TPU am si eu o problema, aceasta find: mi s-a terminat tusul l-a imprimanta si dupe ce l-am incarcat nu mai merge...
Desi mie imi trage hartia dar nu scrie nimic pe ea.
Dau funda pentru raspunsul care ma ajuta sa rezolv problema! happy

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Normal e sa cumperi cartuse de tus noi. o sa vezi ca iti vor functiona. in cazul in care imprimanta nu e defecta.

| shannygelu a răspuns:

Cat costa alte cartuse noi e de preferat alta imprimanta si dupa alta si tot asa pana ajungi sa ti dai seama ca nu sunt rentabile

Răspuns utilizator avertizat