| Florin16 a întrebat:

Salutare TPU,
Am si eu o problema... Am bagat ieri windows 7 ultimate, si scrisu la mess, melodiile din winamp sunt foarte mici, e foarte mic scrisul. Am intrat si l`am dat pe 150% si se vad prea mari folderele iar scrisul este putin de tot mai mare.
Si pe site`uri cand intru scrie foarte mic, sus unde scriu site`ul se vede mic de tot...

3 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Cum poate fi la fel cand schimbi rezsolutia? Scade rezoltuia si se vor vedea mai mare.

| Intruder19 a răspuns:

Schimba rezolutia.

| Florin16 explică (pentru Intruder19):

Degeaba, tot la fel e...