| marik99 a întrebat:

As dori si eu sa ma ajutati in legatura cu ceva. Monitorul meu este Lcd SyncMaster 940 nw. REzolutia normala a monitorului este de 1400 x 900, dar problema e ca am toate rezolutiile de la 600 x 800 pana la 2000 in afara de asta. Cum pot sa rezolv problema asta? Va rog mult de tot, ajutati-ma puppy dog eyes.

Răspuns Câştigător
| IulianP a răspuns:

Foloseste Driver Sweeper: http://www.guru3d.com/category/driversweeper/
Citeste instructiunile de acolo.

3 răspunsuri:
| IulianP a răspuns:

Ce placa video ai?
Instaleaza/reinstaleaza driver-ul placii video si o sa-ti apara si acea rezolutie.

| marik99 explică (pentru IulianP):

Am incercat de 2 ori dar degeaba, si placa video e cam veche blushing Ati RAdeon 9250+.

| IulianP a răspuns (pentru marik99):

Foloseste Driver Sweeper: http://www.guru3d.com/category/driversweeper/
Citeste instructiunile de acolo.

| TerraMG a răspuns:

Vezi driver-ul monitorului... logic ar fi trebuit sa ti-l dea automat daca ai driver-ul bun