| Clau95200 a întrebat:

Astazi am luat un router wireless. 150mb/s chestii.
Are forma unui stick sau a unui modem.
Chestia este ca eu am o problema la el ca nu imi citeste cd-ul pentru instalare.
Totusi am luat instalarea dupa net dar nu ma descurc sa ii configurez setarile incat sa trimit din pc wireless in toata casa deoarece am o tableta noua si imi trebuie wireless.
Deci intentia mea este sa am wireless in toata casa, si sa tin routerul in pc.
Daca ma poate ajuta cineva cu un videotutorial, orice, e de folos. MULTUMESC!

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Citeste aici: http://www.epasystems.ro/cum-se-configureaza-un-router/
Desi cred ca ai rezolvat pana acum, insa e bine de stiut pentru alta data!