| Ionut97oancea a întrebat:

Salutare TPU cine stie de ce nu se incarca telefonul s3 daca conectez incarcatorul, am incercat sa o incarc separat dar se termina foarte repede! Ce sa fac? Am fost la un service si mi-a zis ca nu are ce sa-i faca! Multumesc!

1 răspuns:
| Denis_Ciprian_Dumitras_1998 a răspuns:

Salut!
Incearca sa iei alt incarcator ca poate incarcatorul este ars. Daca nu merge du-te la un reparator de telefoane si spune-i sa iti schimbe mufa unde pui incarcatorul.Eu am Samsung Galaxy S3 NEO si am avut si eu problema.NEO ESTE UMPIC MAI BUN DECAT S3