| Motzca_Seby_1997 a întrebat:

De curand mi-am luat o tableta ( marca Allview modelul ax3 pary.) si acum de curand am incercat sa imi bag pe ea fifa 14 dar spue ca nu este memorie pe dispozitiv..vazand asta; am zis sa imi iau un card de memorie. mi-am luat unul de 8 gb; dar acum problema este ca nu stiu cum sa mut aplicatiile de pe telefon pe card... m-am uitat pe youtube la filmulete dar tot nu am inteles; va rog... AJUTATI-MA
PT RASPUNSUL CARE MA AJUTA SA REZOLV PROBLEMA DAU FUNDA. o zi buna

1 răspuns:
| AndreiHorvati a răspuns:

Dai la setari apoi la aplicatii iar pe urma la gestionare aplicatii.Acolo o sa-ti apara aplicatiile care le ai, dai pe care vrei sa o muti iar acolo vei gasi butonul de mutare.Asa se face la Samsung dar banuiesc ca e asemanator si la Allview. Sper ca te-am putut ajuta.