| TheScienceElias a întrebat:

Salutare TPU! Îmi dați dacă puteți niște sfaturi? Vreau să fac un site în domeniu IT, bine îl am deja dar vreau niște sfaturi. Ce vreți să vedeți voi pe un site în domeniu IT? Vreau să am mulți vizitatori, și știu că acest lucru e posibil doar dacă conținutul e pe măsură. Aștept primele 3 răspunsuri. Răspunsul cu cele mai multe variante bune, și corespunzătoare domeniului are funda.

1 răspuns:
| Gas a răspuns:

Stiri, review-uri, mici concursuri cu premii in gadgeturi, sectiune de tutoriale bine puse la punct, etc.