| ncristian7805 a întrebat:

recent am achizitionat un mod(vape). Cand am tras prima oara din el, totul mergea perfect.A doua oara incepea sa bolboroseasca si sa primesc lichid in gura.Modul este un joyetech ego aio box, Aveti idee ce pot face?

2 răspunsuri:
| JustRoby a răspuns:

Ai pus probabil prea mult lichid, incearca sa mai scurgi din el putin si sterge mustiucul, lichid sare c-am tot timpul la tigarii, si eu am un iStick Pico si cand imi umplu tank-ul imi sare si mie putin, il scutur sa iasa ce e pe tub si dupa sunt ok.

| ncristian7805 explică (pentru JustRoby):

Mersi de sfat, o sa incerc! spor la vapat