| anonim_4396 a întrebat:

Recent mi-am mutat calculatorul de la tara la mine in oras... faza e ca tastatura nu merge cateodata si nu stiu de ce... tin sa precizez ca literele : qwertyuiop nu merg tot timpul. de exemplu acum 10 minute nu mergeau. ce as putea face? pana sa cumpar o tastatura noua mai stau cu asta.

Răspuns Câştigător
| Pardelian a răspuns:

Probabil e un contact imperfect incearca sa o aspiri cu aspiratorul probabil s-a adunat ceva mizerie. oricum o tastatura noua cu fir e undeva pe la 15 ron. eu mi-am luat ultima tastatura din carrefour parca 15 ron era

| anonim_4396 explică (pentru Pardelian):

Multumesc

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nu ai ce face.Trebuie alta tastatură. Succes

| anonim_4396 explică (pentru DeyCj):

Am cumparat alta. merge perfect. multumesc