| afrodita3333 a întrebat:

FUNDA SI VOTURI big grin Vreau sa imi fac prieteni dar, nu am cum.big grin...Sa va explic.Am nimerit la liceu intr-o cls in care sunt multi copii de la tara desi liceul este foarte bud.Astfel nu prea am cum sa ii invit in oras la o iesire deoarece la sfarsit de saptamana ei se duc la tara. Cei care sunt din oras stau prea departe de mine si e bataie de cat, iar cei care stau pe langa mine nu sumt genul meu de oameni(baututa, tigari, droguri, injuraturi, batai etc). Chiar nu stiu ce sa fac sad tot incerc sa imi fac prieteni de cand a inceput anul scolar, am mai iasit asa din cand in cand cu cateva colege, apoi ele s-au mutat din liceu si s-a dus totul sad Am inpresia ca din cauza ca ma straduiesca asa de tare de aceea nu merge.

p. s. Am o prietena foarte buna din copilarie cu care ies dar ne plicisim cateodata, vrem sa ne mai poerdem si noi timpul cu alti.

2 răspunsuri:
| PuFuLeTeLe_9807 a răspuns:

Incearca sa cunosti pe cineva si din jurul tau...nu doar de la liceu daca te straduiesti vei gasi happy

| afrodita3333 explică:

@Din tacate in jurul meu nu prea se afla cine trebuie(e complicat)o sa incerc mersi de sfat.